OFERTA FOTOGRAFIA

Fotografia produktowa i reklamowa

Prezentacja produktu w jak najbardziej atrakcyjny sposób, z podkreśleniem jego najważniejszych cech (kształt, kolor, faktura), mająca na celu zachęcenie do kupna.
Wykonujemy fotografie wszelkiego rodzaju produktów mało i średnio gabarytowych we własnym studiu lub u klienta.
Dzięki zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia wydobywamy z produktu to co istotne.
Także bez problemu wykonujemy fotografie produktów niewielkich rozmiarów wraz ze zbliżeniami detali (np. biżuteria). Zdjęcia zostają poddane pełnej obróbce graficznej, łącznie z retuszem i usuwaniem zanieczyszczeń. 

Przeznaczenie: e-commerce, ulotki, katalogi, foldery, prezentacje multimedialne itp.


Fotografia architektury i wnętrz

Wykonujemy fotografie budynków biurowych, mieszkalnych, pensjonatów i hoteli łącznie z ich wnętrzami. Pokazujemy piękno każdego obiektu, jego klimat i funkcjonalność poczynając od zdjęć ogólnych, wraz z otoczeniem a kończąc na detalach. Wykonujemy także zdjęcia w technice HDR i nocne, które dodatkowo mogą znaleźć zastosowanie w reklamie czy oprawie graficznej stron internetowych. Oferujemy także fotografie zabytków (np. zdjęcia do przewodników), obiektów przemysłowych
i dokumentacje fotograficzne realizowanych inwestycji.


Fotografia korporacyjna

Wykonujemy fotografie mające na celu utrwalenie wizerunku firmy - m.in. fotografie siedziby firmy, biura, portrety grupowe i pracowników a także zdjęcia personelu w trakcie pracy. 
W zakres wchodzi również fotografia przedstawiające firmę lub zakład "od środka" - zdjęcia z hal produkcyjnych czy kolejnych etapów powstawania danego produktu lub inwestycji.

Fotografia reportażowa

Utrwalanie wszelkich wydarzeń kulturalnych, sportowych, koncertów czy imprez firmowych.
Zrealizowany fotoreportaż wiernie przedstawia całkowity przebieg imprezy, oddaje atmosferę miejsca oraz emocje ludzi podczas danego wydarzenia.


Fotografia krajobrazowa i przyrodnicza

Zdjęcia wspaniałych pejzaży i  przyrody na potrzeby literatury i prasy turystycznej, kalendarzy, folderów, opraw graficznych stron internetowych.

Komentarze

Popularne posty